Луси Спраган се разплаква, докато Саймън Коуел я повежда по

...
Луси Спраган се разплаква, докато Саймън Коуел я повежда по
Коментари Харесай

Луси Спраган се разплаква, докато Саймън Коуел я повежда по пътеката по време на нейната звездна сватба с Емилия Смит

Луси Спраган се разплаква, до момента в който Саймън Коуел я повежда по пътеката по време на нейния звездна женитба с приятелката си Емилия Смит

Звездата от X Factor подписа брак с Емилия на прочувствена гала в Saltmarshe Hall в Йоркшир на 14 юни

Друго изображение демонстрира Саймън, облечен в черен костюм, който върви по пътеката ръка за ръка с Люси, която беше очевидно прочувствена преди церемонията.

Споделят детайлности за техния огромен ден с HELLO! двойката разкри, че Саймън и техният бостънски териер Стив, който беше облечен в черна папийонка, заеха централно място по време на сватбата.

Луси също разкри че в покъртителен ход тя потегли по пътеката към личната си ария, бликаща любовна комбинация, отдадена на сегашната й брачна половинка, озаглавена Other Sides of the Moon. 

„ Саймън и аз стояхме пред вратата и моята ария з...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР