Лудогорец започна евроучастието си с голяма издънка, след като загуби

...

Жалгирис препъна Лудогорец

Лудогорец стартира евроучастието си с огромна издънка, откакто загуби с 1:2 визитата на литовския Жалгирис и по този метод е на прага да отпадне срамно от шампионата, в случай че не реализира победа на родна земя. Това стана при визитата на "орлите " в първата им среща от втория квалификационен кръг на Шампионската лига.

Първото попадение падна в 18-ата минута и бе дело на Анисе, който изведе Лудогорец напред.

В 77-ат минута някогашният футболист на ЦСКА Серж Нюаджи изравни за домакините и им върна очакванията, че ще могат да се борят за нещо по-сериозно на реванша. В 85-ата минута Куклис направи обрата в срещата цялостен, откакто получи асистенция точно от Нюаджи.

Домакините останаха с човек по-малко в 93-ата минута, откакто Чернас бе изпъден.
Източник: fakti.bg