Лудогорец загуби с 1:3 визитата си на Рома в последния

...

Лудогорец даде сериозен отпор, но не успя да удържи Рома след две дузпи и отменен гол

Лудогорец загуби с 1:3 визитата си на Рома в последния мач от Група " С " на Лига Европа и по този метод не съумя да продължи към елиминационната фаза на конкуренцията. Въпреки това " орлите " ще останат в евротурнирите и през пролетта, като ще се включат в Лигата на конференциите, защото финишираха на трета позиция в групата си.

Лудогорец даде сериозен отпор на именития си противник и през първата част сподели невъзмутима игра, изчаквайки своя миг. През второто полувреме обаче Рома излезе пределно мобилизиран и съумя да обърне резултата, не и без помощта на ВАР, които се намеси в основни обстановки. Решенията на арбитрите обаче бяха верни и българите нямат мотив за искания.

Източник: cross.bg