Лудогорец загуби реванша срещу Сервет с минималното 0:1 и отпадна

...

Лудогорец отпадна от Лигата на конференциите след нелепа грешка в отбрана

Лудогорец загуби реванша против Сервет с минималното 0:1 и отпадна от Лигата на конференциите. Първата среща в Швейцария приключи при нулево тъждество и по този начин с общ резултат 1:0 играчите на Рене Вайлер не престават към осминафиналите.

Двубоят стартира по призрачен метод за българския първенец, който позволи гол още в 6-ата минута. Тимоте Коня пресече пас обратно на Клод Гонсалвеш и се отскубна самичък против вратаря, с цел да открие резултата.

В ролята си на хазаин " орлите " последователно откриха надзор над играта. Квадво Дуа имаше опция да изравни, само че Джереми Фрик избави изстрела му.

След почивката на стадион " Хювефарма Арена " в Разград домакините упражниха напън. Този път на вратаря на гостите му се наложи да предотвратява удари на Квадво Дуа, Ноа Сонко Сундберг и Кайо Видал.

До края на срещата Кайо Видал още веднъж имаше добра опция да възвърне равенството, само че стражът на швейцарския отбор още веднъж се оправи.