Лудогорец загуби от Стяуа Букурещ с 2:3 в контролна среща,

...

Лудогорец загуби от Стяуа в Разград

Лудогорец загуби от Стяуа Букурещ с 2:3 в контролна среща, която се игра на стадион „ Хювефарма Арена “.

Още в 1-та минута Клод Гонсалвеш си вкара автогол и по този начин румънският отбор излезе напред. В 24-та минута португалецът се реваншира, откакто изравни с глава след чудесно подаване на Аслак Фон Витри. До края на първата част паднаха още два гола. Стяуа още веднъж поведе в 33-та минута с попадение на Паулиньо Мигелес. Пет минути по-късно Руан Круз още веднъж възвърне равенството. Бразилецът се разписа с глава след центриране на Спас Делев от дясно.

През втората част гостите от Букурещ излязоха за трети път напред в резултата, откакто вкараха дузпа в 67-та минута. Точен от бялата точка бе Богдан Кипирлиу. Малко по-късно пък Квадво Дуа също получи късмет да извърши единадесетметров углавен удар. Швейцарецът обаче не съумя да вкара, откакто вратарят на Стяуа избави неговия удар.

За румънците игра Адриан Попа, който бе футболист на Лудогорец през 2018 година /БГНЕС

Източник: bgnes.bg