Лудогорец U19 победи с 2:0 Бенковски (Бяла) в мач от

...

Лудогорец U19 победи с 2:0 Бенковски

Лудогорец U19 победи с 2:0 Бенковски (Бяла) в мач от XII кръг на шампионата за юноши старша възраст в зона Варна. Двубоят се игра на един от терените в комплекса „Гнездо на орли“.

Момчетата на Илиян Дамянов откриха още в 1-та минута. Голът означи Каел Димитров, а последния пас даде Никола Тодоров. Този резултат се резервира до края на първата част.

След почивката „орлите“ материализираха превъзходството си с втори гол. Вкара го Анастас Пемперски след асистенция на Радослав Захариев.

Доволен съм от всички, които взеха присъединяване в мача. Видях усърдие и себераздаване. Истината обаче е, че същинските ни благоприятни условия са по-големи, разяснява след края на срещата старши треньорът Илиян Дамянов.
Източник: novinata.bg