Лудогорец U18 (третият отбор на клуба) прегази със 7:0 Фратрия

...

Лудогорец U18 прегази със 7:0 Фратрия във Варна

Лудогорец U18 (третият тим на клуба) прегази със 7:0 Фратрия във Варна в мач от баражната фаза на шампионата за Купата на БФС за юноши старша възраст.

Резултатът откри Петър Кирев в 12-та минута, а асистенцията бе на Денис Кехайов. Отново Денис Кехайов даде последния пас в 35-та минута, а Стивън Вълчев направи 2:0. В 38-та минута Кехайов се разписа на собствен ред, с цел да стане преднината класическа. Подаде му Георги Караиванов. При този резултат приключи първото полувреме.

След подновяването на играта Петър Кирев вкара втория си гол за 4:0 в 50-та минута. Намери го Кристиян Иванов. В 72-та минута Никола Тодоров направи 5:0, откакто пресече пас на вратаря. В 83-та минута и Стивън Вълчев заби втория си гол в мача за 6:0. Последния пас даде Никола Тодоров. Марсел Ахмед оформи крайното 7:0 минута преди края на постоянното време.

Момчетата се показаха добре. Още от първите секунди на дуела показахме, че сме по-класният тим. Контролирахме събитията на терена до последния съдийски сигнал и справедливо стигнахме до този безапелационен резултат, разяснява старши треньорът Захари Сираков след последния съдийски сигнал.
Източник: novinata.bg