Лудогорец U17 завърши 2:2 първата контрола от зимната подготовка с

...

Лудогорец U17 върти хикс с Конкордия без четирима национали

Лудогорец U17 приключи 2:2 първата контрола от зимната подготовка с връстниците си от румънския Конкордия. Срещата се игра на един от терените в комплекса " Гнездо на орли ". В състава на разградчани липсваха четиримата национали Анастас Пемперски, Тодор Петров, Стефан Славов и Алекс Маринов, които са на шампионат в Беларус.
Момчетата на Стефан Славов на два пъти повеждаха в резултата, само че гостите от Румъния успяваха да възстановят равенството. Лудогорец поведе в 23-ата минута, когато Стилиян Спасов означи от директен свободен удар. Конкордия изравни 10 минути по-късно, след контраофанзива. Онур Чолак вкара за 2:1 в 68-ата минута. Той засече с глава центриране от фланга. След неточност в защитата на " орлите " гостите оформиха крайния резултат 2:2 в 79-ата минута.

Срещу Конкордия Лудогорец U17 игра в състав: Дамян Христов, Ивелин Ангелов, Иван Донецк, Алекс Луканов, Валентин Цветанов, Димитър Михалев, Георги Недков, Петър Георгиев, Георги Николов, Стилиян Спасов, Николай Пенков (Мартин Петков, Онур Чолак, Росен Иванов, Юлиян Манолски, Давид Рабчев, Хакъ Хакиев, Курай Гьочгелди, Мартин Алексиев).