Лудогорец U17 стартира с класическа победа 3:0 над Хебър участието

...

Лудогорец U17 стартира с класика в Елитната юношеска група

Лудогорец U17 започва с класическа победа 3:0 над Хебър присъединяване си в шампионата на Елитната юношеска група до 17 години.

Мачът от I кръг на конкуренцията се игра в Пазарджик.

Момчетата на Емилиян Петров откриха в 16-та минута на мача. При преса Филип Гигов съумя да отнеме топката от защитник, напредна и означи. Почивката пристигна при този резултат.

Второто полувреме стартира чудесно за разградчани, които в 48-та минута към този момент водеха с 2:0. Константин Димитров се разписа, сед като бе изведен самичък против вратаря от Александър Маринов. Крайното 3:0 бе офорено в 53-та минута, когато бранител на Хебър си вкара автогол.

Като за първи мач се представихме доста добре. Видях усърдие, дисциплинираност мотивация и оптималната централизация. Дано продължаваме в този дух, разяснява след края на срещата старши треньорът Емилиян Петров.
Източник: novinata.bg