Лудогорец U17 спечели с 2:0 гостуването си на Розова долина

...

Лудогорец U17 завоюва с 2:0 гостуването си на Розова котловина за мача от XXV кръг на шампионата в Елитната юношеска група до 17 години.

С успеха „орлите“ се утвърдиха на първото място във краткотрайното класиране с две точки преднина пред втория Ботев (Пловдив).

Нулевото тъждество на терена се резервира до 42-та минута. Тогава централният бранител Георги Караиванов означи с глава след центриране на Иван Нешков. Първата част приключи при този резултат.

В средата на втората част удар на Иван Нешков срещна гредата. Три минути преди края на постоянното време Джанер Садетинов оформи крайното 2:0 с удар от дъгата пред наказателното поле.

Създадохме доста положения за гол, само че направихме и пропуски. През първото полувреме играхме добре, владеехме самодейността и контролирахме събитията на терена. През втората част свалихме малко равнището. Най-важното обаче е, че спечелихме трите точки и сме на върха във краткотрайното класиране, разяснява старши треньорът Емил Георгиев след последния съдийски сигнал.
Източник: novinata.bg