Лудогорец U17 разгроми връстниците си от Дунав с 5:0 при

...

Племеникът на Велизар Димитров с хеттрик за Лудогорец

Лудогорец U17 разгроми връстниците си от Дунав с 5:0 при гостуването в Русе за мача от XVII кръг на шампионата в Елитата юношеска група до 17 години. В воин за отбора се трансформира племенникът на Велизар Димитров Калоян Симеонов, който осъществя хеттрик.
Момчетата на Стефан Славов дадоха отговор уместно на бойката игра на Дунав и с доста скорост в дейностите си постановиха игрови превес. Калоян Симеонов откри резултата още в 6-та минута. В 22-ата Георги Николов осъществя за 2:0. Отново Симеонов бе прецизен за класическото 3:0 в 38-ата минута. При този резултат двата отбора се отдръпнаха за отмора.

През второто полувреме превъзходството на " орлите " откри дигитален израз в нови две попадения. Калоян Симеонов оформи своя хеттрик в 55-ата минута, а Стилиян Спасов приключи голеадата до 5:0 в 79-ата минута.