Лудогорец U17 победи с 3:1 Ботев (Пловдив) в мач от

...

Лудогорец U17 спечели с 3:1 срещу пловдивския Ботев

Лудогорец U17 победи с 3:1 Ботев (Пловдив) в мач от IV кръг на шампионата в Елитната юношеска група до 17 години.

Двата тима премериха сили на един от терените в комплекса „ Гнездо на орли “.

Момчетата на Емилиян Петров откриха в 15-та минута. Кристиян Николов получи центриране от фланга, преодоля директния си надзирател и прати топката в мрежата. В 17-та минута Константин Димитров нахлу в наказателното поле и бе повален. Минута по-късно Румен Павлов трансформира в гол отсъдената дузпа. При този резултат приключи първото полувреме.

След почивката „ орлите “ направиха преднината си класическа в 54-та минута. Разградчани проведоха бърза контраофанзива, Алекс Маринов откри Константин Димитров и той означи. „ Канарчетата “ стигнаха до почетното си попадение в 74-та минута.

Добре изигран мач от нашия тим. Създадохме и още положителни положения за попадение, а не допуснахме сериози рискове пред нашата врата, като се изключи гола, разяснява след последния съдийски сигнал старши треньорът Емилиян Петров.
Източник: novinata.bg