Лудогорец U17 победи с 1:0 Спартак (Плевен) U19. Проверката се

...

Лудогорец U17 би с 1:0 Спартак U19

Лудогорец U17 победи с 1:0 Спартак (Плевен) U19.

Проверката се игра на терен в Национална спортна база „Спорт палас“ във Варна.

Първата добра обстановка за попадение се откри пред разградчани в 14-та минута. Емил Панов бе изведен самичък против вратаря на противника и се опита да го трансферира, само че стражът съумя да допре топката и да я отклони. В 26-та минута при сходно състояние Димитър Филипов излъга играча под рамката и насочи топката в мрежата за 1:0. Малко по-късно от непосредствена непосредственост Филипов не съумя да порази задачата.

През втората част головите обстановки липсваха и закономерно резултатът се резервира до края на дуела.

Получи се добър и динамичен мач, с доста битка и здрави единоборства. опитвахме се да направляваме изцяло мача и да диктуваме темпото. До огромна степен успяхме да го създадем. Видях и недостатъци в представянето ни, върху които ще работим на тренировките, разяснява след последния съдийски сигнал старши треньорът Емил Георгиев.
Източник: novinata.bg