Лудогорец U16 записа класика над Берое в контролна среща, играна

...

Лудогорец U16 записа класика над Берое в Стара Загора

Лудогорец U16 записа класика над Берое в контролна среща, играна в Стара Загора.

През първото полувреме двата тима не стигнаха до попадение и се прибраха за отмора при нулево реми.

Първият гол падна в 59-та минута. Отбеляза го Александър Ангелов, който бе изведен добре зад тила на бранителите от Мартин Станчев. Отново Мартин Станчев асистира и за второто попадение. В 68-та минута той центрира от фланга, а Александър Ангелов се разписа с глава за повторно в срещата. Крайното 3:0 оформи Мартин Станчев в 76-та минута, а асистенцията бе на Алекс Маринов.

Получи се добра контрола и съм удовлетворен от играта на тима. Видях усърдие, надзор над мача, положително притежаване на топката. Хубаво е, че не допуснахме нито една сериозна обстановка пред нашата врата, разяснява след последния съдийски сигнал старши треньорът Емилиян Петров.
Източник: novinata.bg