Лудогорец U16 спечели с категоричното 4:0 гостуването си на варненския

...

Лудогорец U16 с категорично 4:0 над Спартак във Варна

Лудогорец U16 завоюва с безапелационното 4:0 гостуването си на варненския Спартак за мача от XV кръг на шампионата за юноши младша възраст в зона Варна.

През първото полувреме не паднаха голове и почивката пристигна при нулево тъждество.

През втората част резултата откри Александър Маринов. Той бе прецизен в 47-та минута, като стигна първи до една избита от стража на противника топка. Две минути по-късно Александър Ангелов удвои, а последния пас даде Мирон Асенов. В 55-та минута Ерен Юсеин направи разликата класическа. Той финтира в наказателното поле директния си надзирател и приключи тъкмо с левия крайник. Крайното 4:0 оформи Калоян Иванов с глава след центриране на Пламен Джелетски от корнер.

Въпреки резултата не сме удовлетворени от представянето ни през днешния ден. Игровото ни държание не бе на равнище. Липсва ни централизация пред гола, поради което сами си вършим мачовете по-трудни, разяснява след края на срещата старши треньорът Емилиян Петров.
Източник: novinata.bg