Лудогорец U16 спечели с 2:0 срещу Доростол (Силистра) в мач

...

Лудогорец U16 спечели с 2:0 срещу Доростол

Лудогорец U16 завоюва с 2:0 против Доростол (Силистра) в мач от XVI кръг на шампионата за юноши младша възраст в зона Варна.

Двубоят се игра на един от терените в комплекса „Гнездо на орли“.

Момчетата на Емилиян Петров откриха в 6-та минута. Голът означи Мирон Асенов, който се ориентира най-добре след корнер и безредие в наказателното поле на противника. Първото полувреме пристигна при този резултат.

След подновяването на играта „орлите“ стигнаха до второто си попадение в 60-та минута. Попадението осъществя Никола Ботев след прекрасен независим пробив.

Пропуснахме доста и то положителни благоприятни условия за гол. Трябваше по-рано да успокоим и затворим мача с второ попадение. За жал ни липсваше централизация пред гола, разяснява старши треньорът Емилиян Петров след последния съдийски сигнал.
Източник: novinata.bg