Лудогорец U16 II разгроми с 10:1 Дунав (Сливо поле) в

...

Лудогорец U16 II разгроми с 10:1 Дунав

Лудогорец U16 II разгроми с 10:1 Дунав (Сливо поле) в мач от XX кръг на шампионата за юноши младша възраст в зона Русе.

Двубоят се игра на един от терените в комплекса „Гнездо на орли“.

Срещата стартира с изнедващо попадение за гостите от Сливо поле в 2-та минута. До почивката „орлите“ обърнаха до 2:1, откакто Ерай Мехмед бе прецизен в 12-та и 27-та минута.

През втората част Ерай Мехмед оформи своя хеттрик в 44-та минута. Мартин Иванов също осъществя три гола – в 47-та, 62-та и 67-та минута. По два гола вкараха Ивайло Стайков и Ибраим Емин. Първият се разписа в 55-та и 71-та минута. Централният бранител пък бе прецизен в 52-та и 73-та минута, като това бяха първите му попадения в шампионата.

През първото полувреме заложих на пробен състав, който можеше да се оправи по-добре. През второто направихме корекции и нещата си пристигнаха на мястото, разяснява старши треньорът Пламен Петров след последния съдийски сигнал.
Източник: novinata.bg