Лудогорец U15 спечели с 6:0 срещу столичния Локомотив първия си

...

Лудогорец U15 започна с отличен резултат в Елитната до 15 години

Лудогорец U15 завоюва с 6:0 против столичния Локомотив първия си мач в шампионата на Елитната юношеска груа до 15 години.

Срещата се игра в София. Отличи се Димитър Мрънков, който осъществя хеттрик.

Първия си гол Мрънков означи в 12-та минута. Отново той бе прецизен за 2:0 в 26-та минута. При този резултат приключи първото полувреме.

След подновяването на играта Димитър Мрънков направи 3:0 в 43-та минута, оформяйки своето реализаторско достижение. Илиян Гатински се разписа за 4:0 в 52-та минута. Само две минути по-късно Владимир Петков вкара за 5:0. Крайното 6:0 оформи Николай Николов в 62-та минута.

Доволни сме, че стартирахме в шампионата със мощна игра и безапелационна победа. Имахме тотална доминация на терена и можеше да вкараме още голове. Сега най-важното е да възстановим момчетата, тъй като в събота ни следва тежък мач против Левски в Разград, съобщи старши трньорът Росен Маринов след последния съдийски сигнал.
Източник: novinata.bg