Лудогорец U15 постигна класическа победа с 3:0 над Локомотив в

...

Лудогорец U15 с класическа победа над Локо Пд

Лудогорец U15 реализира класическа победа с 3:0 над Локомотив в Пловдив в мач от VIII кръг на шампионата в Елитната юношеска група до 15 години.

„ Орлите “ започнаха стремително срещата и до 20-та минута сътвориха три положителни обстановки за гол. Възможностите се откриха пред Илиян Гатински, Александър Сергеев и Димитър Мрънков, само че малко не им доближи да се разпишат. В 21-та минута Кристиян Гиздев извърши добре директен свободен удар и прати топката над стената в мрежата за 1:0. В 24-та минута вратарят на Лудогорец Пламен Пенев даде началото на рискова контраофанзива със мощен шут от своята половина. Илиян Гатински надбяга бранителите на домакините и осъществя за 2:0. Така приключи първото полувреме.

След почивката момчетата на Росен Маринов стигнаха до третото попадение в 45-та минута. Красиво с глава означи Димитър Мрънков. Центрирането бе на Александър Сергеев.

Изиграхме добър мач и контролирахме събитията на терена. Момчетата действаха мобилизирано и дисциплинирано, без интервали на разпределяне. Мисля, че спечелихме изцяло справедливо, разяснява старши треньорът Росен Маринов след последния съдийски състав.
Източник: novinata.bg