Лудогорец U15 отстъпи след обрат срещу ЦСКА
Лудогорец U15 отсъпи с 3:4 като посетител на ЦСКА (София) в мач от 24-ия кръг на Елитната група.
„ Орлите “ започнаха мощно срещата и още през първото полувреме си осигуриха задатък от два гола. Точни за Лудогорец U15 бяха Георги Славчов и Александър Димитров, само че в края на първата част домакините върнаха едно попадение за 2:1.
След почивката ЦСКА стигна до равнене за 2:2 след осъществяване на дузпа, а малко по-късно осъществя още едно попадение за цялостен поврат. Последва втора дузпа за домакините, с която резултатът стана 2:4.
В заключителните минути Александър Димитров се разписа за повторно в срещата и оформи крайното 3:4.
Първото полувреме мина в динамична игра и доста единоборства, а противоречиви съдийски решения през втората част повлияха върху развоя на дуела.
„ Доволен съм от избрани интервали през първото полувреме, имахме пропуски, върху които би трябвало да работим. Въпреки всичко тимът ни е задоволително добър и квалифициран, което ще се види още в идващия ни мач “, разяснява старши треньорът Трифон Панев.
Лудогорец U15 остава водач в класирането. Следващият мач на тима е на 3 май против Септември (София).
„ Орлите “ започнаха мощно срещата и още през първото полувреме си осигуриха задатък от два гола. Точни за Лудогорец U15 бяха Георги Славчов и Александър Димитров, само че в края на първата част домакините върнаха едно попадение за 2:1.
След почивката ЦСКА стигна до равнене за 2:2 след осъществяване на дузпа, а малко по-късно осъществя още едно попадение за цялостен поврат. Последва втора дузпа за домакините, с която резултатът стана 2:4.
В заключителните минути Александър Димитров се разписа за повторно в срещата и оформи крайното 3:4.
Първото полувреме мина в динамична игра и доста единоборства, а противоречиви съдийски решения през втората част повлияха върху развоя на дуела.
„ Доволен съм от избрани интервали през първото полувреме, имахме пропуски, върху които би трябвало да работим. Въпреки всичко тимът ни е задоволително добър и квалифициран, което ще се види още в идващия ни мач “, разяснява старши треньорът Трифон Панев.
Лудогорец U15 остава водач в класирането. Следващият мач на тима е на 3 май против Септември (София).
Източник: novinata.bg
КОМЕНТАРИ




