Лудогорец U14 спечели с отличен 6:0 контролната среща с Локомотив

...

Лудогорец U14 спечели с отличен контролата с Локомотив U15

Лудогорец U14 завоюва с отличен 6:0 контролната среща с Локомотив (Горна Оряховица) U15. Двубоят се игра в Долна Оряховица.

Момчетата на Росен Маринов откриха в 5-та минута. Точен бе Николай Николов, който приключи хубава офанзива на Максим Маринов по фланга. В 16-та минута Стоян Христов бе съборен в наказателното поле на противника и основният арбитър свири дузпа. Минута по-късно Максим Маринов осъществя от бялата точка за 2:0. При този резултат приключи първото полувреме.

След почивката Илиян Гатински оформи класиката в 41-та минута. Шест минути по-късно Димитър Ганев направи 4:0. Максим Минков означи втория си гол в мача в 54-та минута за 5:0. Крайният резултат оформи Димитър Ганев, за който попадението също бе второ в срещата.

Доволен съм от представянето през днешния ден. Владеехме добре топката и контролирахме мача. Има обаче елементи, които би трябвало да почистваме и подобряваме в тренировките, разяснява старши треньорът Росен Маринов след последния съдийски сигнал.
Източник: novinata.bg