Лудогорец U14 разгроми с 9:0 първия си съперник в турнира

...

Лудогорец U14 с безкомпромисно 9:0 в баража за Купата на БФС

Лудогорец U14 разгроми с 9:0 първия си противник в шампионата за Купата на БФС – Добруджа от Добрич.

Мачът от баражната фаза на конкуренцията се игра на един от терените в комплекса „ Гнездо на орли “.

Първото полувреме приключи при резултат 6:0. Четири попадения заби Калоян Георгиев, надлежно в 2-та, 3-та, 18-та и 30-та минута. Джем Андонов в 9-та минута и Георги Петров в 35-та бяха другите голмайстори за „ орлетата “.

През втората част вратарят Алекс Панайотов осъществя от дузпа за 7:0 в 43-та минута. Другите два гола вкара Ястиян Георгиев в 45-та и 70-та минута.

Доволни сме от старанието на всички, които взеха присъединяване в срещата. Има още елементи за изчистване в играта ни и ще подчертаваме върху това в тренировките, с цел да сме подготвени за по-сериозните тествания, които ни предстоят, разяснява старши треньорът Милен Маринов след края на дуела.
Източник: novinata.bg