Лудогорец U13 пречупи с 2:0 Дунав в Русе в мач

...

Лудогорец U13 пречупи с 2:0 Дунав

Лудогорец U13 пречупи с 2:0 Дунав в Русе в мач от програмата на VI кръг в шампионата на зона Варна.

Двата тима изиграха здрав и оспорван мач, в който не предложи доста голови обстановки. През първото полувреме чудесна опция се откри пред Емир Мехмедов, който не съумя да засече добре остро центриране по тревата и топката прелетя над напречната греда. Първото полувреме приключи при нулево реми.

През втората резултата откри Крум Крумов в 53-та минута. Той засече с глава центриране от ъглов удар. По този метод стана и вторият гол на разградчани. Попадението осъществя Симеон Симеонов.

Успяхме да спечелим доста значима победа като посетител на един от най-силните тимове в групата. Не съм удовлетворен от играта ни през второто полувреме, макар че тогава отбелязахме и двете попадения. Необходимо е да имаме по-добър надзор на топката при построяването на офанзивите ни, разяснява старши треньорът Делян Георгиев след последния съдийски сигнал.
Източник: novinata.bg