Лудогорец U13 би с 3:0 Юнак във Варна в мач

...

Лудогорец U13 би с 3:0 Юнак във Варна

Лудогорец U13 би с 3:0 Юнак във Варна в мач от X кръг на шампионата в зона Варна.

„ Орлетата “ откриха резултата в 29-та минута. Крум Крумов вкара с шут от към 20 метра. При този резултат приключи първото полувреме.

След подновяването на играта Крум Крумов удвои преднината на разградчани с второто си попадение в срещата. Той се разписа след корнер. Точка на разногласието постави Денислав Добрев в 45-та минута.Той се оказа най-съобразителен при едно безредие в наказателното поле на противника.

Имахме цялостно предимство в дуела. Създадохме и пропуснахме доста обстановки за гол, като не допуснахме нито една сериозна заплаха пред нашата врата, разяснява старши треньорът Делян Георгиев след края на дуела.
Източник: novinata.bg