Лудогорец стигна до класическа победа над Витоша Бистрица в двубой

...

Лудогорец с класика над Витоша

Ботев Пловдив завоюва Битката за Тракия  Верея пропусна да се поздрави с първа победа
Лудогорец стигна до класическа победа над Витоша Бистрица в дуел от 17-ия кръг на Първа лига. Разградчани се постановиха с 3:0.

Първото попадение бе дело на Вандерсон в 13-ата минута. Две по-късно Лукас Саша удвои, а в 81-ата минута Якуб Шверчок направи резултата типичен.

" Орлите " преобладаваха от самото начало на дуела и не оставиха никакъв късмет на гостите от София, които мъчно минаваха центъра.

В различен мач, който се игра по-рано през днешния ден Ботев Враца разгроми гостуващия Септември София с 4:1. Точни в интерес на спечелилите бяха Валери Божинов, Даниел Генов, Емил Стоев и Александру Бенга, пратил топката в личната си врата. Крис Гади пък означи почетното попадение за столичани.

Възпитаниците на Сашо Ангелов записаха четвърти следващ триумф и с актив от 24 точки се изкачиха на седмото място във краткотрайното класиране.

Столичани пък позволиха седма поредна загуба при посещение и останаха на предпоследното 13-о място с 10 пункта.
Източник: offnews.bg