Лудогорец ще играе в групите на Лига Европа за четвърти

...

"Лудогорец" трепери до последно, но отново ще играе Лига Европа

" Лудогорец " ще играе в групите на Лига Европа за четвърти път в своята история. " Орлите " приключиха 2:2 при гостуването си на " Марибор " в плейофа-реванш и макар голямото напрежение в последните минути, съумяха да се преборят за място в шампионата.
НА ЖИВО: " Марибор " - " Лудогорец " Следете с нас най-важния мач за българския първенец
Шампионът на България ще бъде в групите на Лига Европа за трети следващ сезон в групите на Лига Европа. За шести път тимът намира място в групите на европейските клубни шампионати.

Срещата стартира чудесно за гостите, които поведога с 2:0 до 26-ата минута. През второто полувреме обаче играчите на " Марибор " подвигнаха оборотите и стигнаха до равенството, като в края на мача пропуснаха да създадат цялостен поврат и се класират за групите на шампионата.