Лудогорец ще играе срещу Апоел Беер Шева в третия предварителен

...

"Апоел" Беер Шева е следващият съперник на "Лудогорец"

" Лудогорец " ще играе против " Апоел " Беер Шева в третия прелиминарен кръг на Шампионската лига. Разградчани победиха " Жалгирис " с 4:1 и с общ резултат 5:2 продължиха напред.

В среща-реванш от втория прелиминарен кръг на Шампионската лига " Апоел " Беер Шеева завоюва с 3:2 гостуването си " Хонвед " Будапеща. В първият дуел футболистите от Израел стигнаха до триумф с 2:1.

Огу и Уакаеме вкараха за гостите в 12-ата и 16-ата минута. Домакините се върнаха в мача във втората минута от добавеното време на първата част, а прецизен бе Ланзафаме от дузпа.

През втората част Барат вкара за домакините в 73-ата минута и резервира вярата за краен триумф до края. Шест минути преди края на дуела Уакаеме означи за повторно и " Апоел " завоюва с 3:2.
Източник: btvnovinite.bg