Лудогорец се съвзе от двете поредни поражения в Европа с

...

Лудогорец отвя Фенербахче

Лудогорец се съвзе от двете следващи провали в Европа с общо 10 позволени гола и победи Фенербахче с 2:0 на „ Хювефарма Арена “ в Разград в мач от четвъртия кръг на груповата фаза на Лигата на конференциите.

В 17-ата минута " орлите " поведоха след топовен шут на Якуб Пьотровски от отдалеченост, а в края на срещата Руан Секо означи второ попадение.

По този метод турският гранд остава водач във краткотрайното класиране в група Н с актив от 9 точки, до момента в който българският първенец е трети с 6. Нордселанд има 7, а Спартак Търнава – една.

В идващия кръг Лудогорец гостува на словаците, а Фенербахче има аудиенция в Норвегия.

Разградчани резервират шансове за класиране в елиминациите на Лигата на конференциите.
Източник: lupa.bg