Лудогорец се поизпоти срещу Сутиеска, но тръгна с комфортна победа

...

Шимунджа: Трябва да останем концентрирани и в реванша

Лудогорец се поизпоти против Сутиеска, само че потегли с удобна победа в Европа Лудогорец се поизпоти против Сутиеска, само че потегли с удобна победа в Европа
“Това е подготовка в европейски шампионат, първи мач за новия сезон и мисля, че постигнахме добър резултат. Във втория дуел желаеме да създадем повече и да продължим напред. Винаги е мъчно, когато противникът идва да се пази и идва да работи на контраатаки. През второто полувреме намирахме повече пространства, трябваше да променим някои неща на почивката и го направихме. Лудогорец е много по-сплотен, сработката е много по-лесна сега. Когато победиш 2:0 имаш преимущество за реванша, само че би трябвало да останем съсредоточени на 100%, тъй като имаме още работа да свършим. Имаме някои проблеми със състава, само че имаме и много благоприятни условия за ротации ”, сподели Шимунджа.