Лудогорец разгроми с 4:0 Царско село в среща от 11-ия

...

"Лудогорец" вгорчи повторния дебют на Любо Пенев в "Царско село"

" Лудогорец " разгроми с 4:0 " Царско село " в среща от 11-ия кръг на Първа лига. На своя " Хювефарма Арена " " орлите " взеха своето през второто полувреме и вгорчиха повторния дебют на Любослав Пенев отпред на " Царско село ".

Шампионите нападнаха и преди почивката, когато Клод Гонсалвеш и Кирил Десподов направиха пропуски. За " царете " Петър Атанасов стреля в края на полувремето, само че вратаря Кристиан Кахлина избави.

В последните минути двата отбора се сдърпаха, а жълти картони получиха Иван Бандаловски и Кирил Десподов.

Снимка: Lap.bg

" Лудогорец " доминираше след паузата и поведе в 57' посредством Жосуе Са. В 66' Пиерос Сотириу удвои, а третият и четвъртият гол - надлежно в 78' и 87' бяха дело на Сантана и Десподов.

Така " Лудогорец " води с актив от 24 точки, до момента в който " Царско село " остава на дъното с едвам 6.

Следващият мач на " орлите " е в четвъртък (21 октомври) от 19:45 ч., когато одобряват " Брага " в Лига Европа. Двубоя можете да гледате директно по bTV Action.

" Лудогорец ": 71. Кахлина, 6. Пинас, 32. Са, 24. Вердон, 22. Икоко, 8. Гонсалвеш, 25. Баджи, 37. Текпетей, 11. Десподов, 64. Янков, 19. Сотириу

" Царско село ": 1. Георгиев, 25. Александров, 3. Кавдански, 6. Бандаловски, 77. Луи Нганиони, 12. Диас, 22. Йокич, 93. Шопов, 20. Атанасов, 8. Стеванович, 12. Ангелов