Лудогорец приема в Разград Дунав Русе в последния мач от

...

Лудогорец ще се връща на победния път срещу Дунав

Лудогорец приема в Разград Дунав Русе в последния мач от 24-ия кръг на efbet Лига.

Шампионите ще се опитат да се върнат победния път, откакто в четвъртък отпаднаха на 1/4-финал в шампионата за Купата на България от Левски след дузпи. Жоржиньо е под въпрос, само че Клаудиу Кешеру е възобновен, Абел Анисе получи повиквателна за националния тим на Мадагаскар, а се заприказва за интерес от страна на първенците към играча на Ботев Пловдив и национал на България - Александър Тонев.

В Дунав Диян Димов и Кавалканте са осъдени, Исаевски е под въпрос, а отборът от Русе към този момент 7 следващи дуела е без победа.

Срещата стартира в 17:30 часа и ще може да я наблюдавате директно в ефира на DIEMA SPORT, PLAY DIEMA XTRA, както и да я наблюдавате минута по минута на Gong.bg.