Лудогорец победи ЦСКА 1948 с 3:1 в последния четвъртфинален мач

...
Лудогорец победи ЦСКА 1948 с 3:1 в последния четвъртфинален мач
Коментари Харесай

Лудогорец е последният полуфиналист в Купата на България

Лудогорец победи ЦСКА 1948 с 3:1 в последния четвъртфинален мач от Купата на България. Тодор Неделев изпъкна с две попадения за спечелилите.

През първото полувреме първенецът на България наложи домашен напън, който се отплати в 17-ата минута. Тодор Неделев откри резултата с изстрел от директен свободен удар.

Именно създателят на първия гол удвои задатъка на отбора си единствено 20 секунди след началото на втората част. Плътен шут на полузащитника се отби в крайници на Емил Виячки и попадна в противниковата врата.

Гостите побързаха да понижат изоставането си в 57-ата минута. Педриньо насочи мощен удар отвън наказателното поле в далечния ъгъл.

Рик Джонатан направи резултата 3:1 10 минути преди края на постоянното време и лиши оставащите минути от конспирация. Нападателят преодоля противниковия вратар Генадий Ганев и прати топката в опразнената врата.

Разградчани са последния полуфиналист в конкуренцията. Останалите тим, достигнали този стадий от шампионата са Ботев Пловдив, Хебър Пазарджик и ЦСКА.



Намерете Българска национална телевизия в обществените мрежи:,,,
Източник: bnt.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР