Лудогорец направи равенство 1:1 с шампиона на Азербайджан Карабах във

...

"Лудогорец" завърши наравно с шампиона на Азербайджан

Лудогорец " направи тъждество 1:1 с първенеца на Азербайджан " Карабах " във втората си контрола от лятната подготовка. Българският отличник се показа на равнище, само че направи доста пропуски, които го лишиха от победа. Точен за седемкратните първенци беше Якуб Шверчок преди почивката, а в 52-ата минута Дани Кинтана изравни за азерите.

Съставът, който беше участник в групите на Шампионската лига през предишния сезон оказа здрав отпор на отбора от Разград.

През първата част " Лудогорец " игра доста мощно и сътвори куп положения пред вратата на азерите. Последният пас обаче убягваше на седемкратния отличник, който разчиташе основно на мощни пробиви по крилата на Джоди Лукоки и Върджил Мисиджан.

Едва в 36-ата минута съумя да открие, като прецизен беше Шверчок. Марселиньо открадна топката в средата на терена и незабавно я пусна към поляка, който изскочи зад отбраната и с прекрасен удар преодоля вратаря на " Карабах ".

Източник: dnevnik.bg