Лудогорец III започна с победа с 3:1 над Родопи (Смолян)

...

Лудогорец III започна с победа лагера в Хисаря

Лудогорец III стартира с победа с 3:1 над Родопи (Смолян) подготвителния си лагер в Хисаря.

Разградчани откриха резултата в 10-та минута. Голът означи Димитър Иванов, а асистенцията бе на Зафер Инан. Девет минути по-късно Димитър Господинов удвои, откакто извърши съвършено директен свободен удар. При този резултат пристигна краят на първата част.

Родопи съумя да понижи в 65-та минута, след две напречни греди и безредие в наказателното поле на „орлите“. В 83-та минута Николай Тодоров се разписа за 3:1. Последният пас даде Радослав Захариев, пробил мощно по десния фланг.

Не бяхме играли мач цяла седмица и момчетата бяха зажаднели за футбол. Всички доста се стараха, вложиха доста спортна експанзия и се показаха на равнище, разяснява водилият тима в тази среща помощник-треньор Илиян Дамянов.
Източник: novinata.bg