Лудогорец III пречупи с 1:0 Фратрия (Варна) в мач от

...

Лудогорец III пречупи с 1:0 Фратрия

Лудогорец III пречупи с 1:0 Фратрия (Варна) в мач от XV кръг в шампионата на Североизточна Трета лига. Талантите на Шампионите гостуваха за срещата.

" Орлите " можеха да открият в 28-та минута, когато Петър Кирев излезе самичък против стража на противника, само че пропусна. Първото полувреме приключи без голове.

Десет минути след подновяването на играта Райан Иванов не съумя да осъществя след центриране на Кристиян Иванов. Малко по-късно удар на Александър Маринов прелетя над вратата. В 78-та минута Кристиян Николов прати топката в мрежата с шут от към 30 метра и донесе успеха на разградчани.

Доволен съм от тима, въпреки че, изключително през първото полувреме, си пролича, че ни липсва игрова процедура. Причината е, че близо месец не бяхме играли формален мач по разнообразни аргументи. Въпреки това постигнахме заслужена победа против добър тим. Момчетата се бориха крепко и демонстрираха темперамент. Видя се, че вървим в вярната посока и играчите имат бъдеще, разяснява старши треньорът Захари Сираков след последния съдийски сигнал.
Източник: novsport.com