Лудогорец II загуби с 0:1 гостуването си на Крумовград за

...

Лудогорец II загуби с 0:1 от Крумовград

Лудогорец II загуби с 0:1 гостуването си на Крумовград за мача от XII кръг на шампионата във Втора лига.

Момчетата на Тодор Живондов могат да съжаляват, че не си потеглиха най-малко с точка от визитата, тъй като сътвориха и пропуснаха доста положителни благоприятни условия за попадение.

Още в 4-та минута Владислав Найденов бе изведен очи в очи с вратаря Благой Макенджиев, само че стреля в тялото му. В 15-та минута Хюсеин Кельовлуев засече топката от упор с глава, само че стражът още веднъж се  оправи. От добра позиция пък Петър Георгиев стреля над напречната греда. Първото полувреме приключи при нулево тъждество.

Домакините съумяха да открият резултата в 56-та минута посредством Ахмед Осман. Жоржиньо пропусна да изравни малко по-късно. В 88-та минута Методий Стефанов също бе покрай гола, само че не съумя да порази задачата.

За нас бе значимо първи да отбележим гол. Тогава сигурно щяхме да вземем най-малко точка от срещата. За жал не успяхме и ще търсим триумфа в идващите срещи, разяснява след последния съдийски сигнал старши треньорът Тодор Живондов.
Източник: novinata.bg