Лудогорец II загуби от Миньор (Перник) с 1:3 мача си

...

Миньор отнесе дубъла на Лудогорец

Лудогорец II загуби от Миньор (Перник) с 1:3 мача си от първи кръг в шампионата на Втора професионална лига.

Домакините откриха резултата в 26-та минута с гол на Божидар Васев. Разградчани изравниха в 39-та минута, откакто Велислав Минков извърши тъкмо отсъдената за игра с ръка дузпа. Първото полувреме приключи при този резултат.

През второто Миньор поведе с 2:1 в 60-та минута. Попадението осъществя Методи Костов от дузпа. В 87-та минута Калоян Йосифов бе прецизен за крайното 1:3.

" Не успяхме да развием по най-хубавия метод няколко хубави офанзиви към вратата на противника. За следващ път допуснахме груби неточности, които са главната причина за загубата ", разяснява след последния съдийски сигнал старши треньорът Тодор Живондов.
 Етър оглави класирането след 3:0 над Левски (Лом) на старта