Лудогорец II спечели с категоричното 4:0 мача си със Септември

...

Лудогорец II с категорично 4:0 над Септември

Лудогорец II завоюва с безапелационното 4:0 мача си със Септември (Симитли) от XXXVII кръг на шампионата във Втора лига.

Двубоят се игра на стадион „Гнездо на орли“. Като титуляр за втория тим на Шампионите излезе Шакил Пинас.

Момчетата на Тодор Живондов откриха в 4-та минута. Голът означи Цветослав Петров. В 32-та минута Владислав Найденов удвои преднината на разградчани. При този резултат приключи първото полувреме.

Преднината стана класическа в 77-та минута. Попадението осъществя Петър Караангелов. Крайното 4:0 оформи Шакил Пинас в 88-та минута, откакто извърши добре директен свободен удар.

Радващо е, че и в края на шампионата съумяваме да запазим концентрацията си на равнище. Отново имаше много позитиви в дейностите ни във фаза офанзива, само че този път бяхме постоянни и в защита, разяснява след последния съдийски сигнал старши треньорът Тодор Живондов.

ЛУДОГОРЕЦ II – СЕПТЕМВРИ (СИМИТЛИ) 4:0

1:0 Цветослав Петров (4)

2:0 Владислав Найденов (32)

3:0 Петър Караангелов (77)

4:0 Шакил Пинас (88)

Лудогорец II: Владимир Русанов, Александър Ганчев, Бранимир Костадинов, Велислав Минков, Владислав Найденов, Илкер Будинов, Петър Георгиев, Петър Караангелов, Хюсеин Кельовлуев, Цветослав Петров, Шакил Пинас

Септември (Симитли): Антонио Моси, Димитър Митев, Слави Косов, Петър Кепов, Кристиян Михайлов, Тодор Траянов, Христо Младенов, Неджиб Чибоут, Да Силва, Емил Петров, Георги Божилов
Източник: novinata.bg