Лудогорец II не се предаде при гостуването си на Септември

...

Лудогорец 2 спря Септември в София

Лудогорец II не се съобщи при гостуването си на Септември в София и стигна до 2:2, макар че противникът поведе с 0:2. Мачът от X кръг на шампионата във Втора професионална лига се игра през днешния ден, тъй като бе отсрочен поради първия дуел на младите гении на " орлите " в Младежката шампионска лига против Слован в Братислава.  Септември - Лудогорец 2 @@@

Септември откри резултата в 14-та минута и минималната преднина се резервира до края на първата част.
 Септември - Лудогорец 2 @@@

Втората не стартира добре за момчетата на Тодор Живондов, които инкасираха още едно попадение в 48-ата минута.

Този гол обаче не отчая " орлите ", в противен случай, предизвика у тях висша мотивация. Те заиграха на равнище и притиснаха противника. В 61-та минута Димитър Митков означи с глава за 1:2, след хубава офанзива на разградчани.
В 84-та минута Иван Йорданов повтори упражнението и също с глава прати топката в мрежата за 2:2.

До края на срещата Лудогорец продължи да господства и сътвори още 3 положителни обстановки за гол, само че резултатът остана неизменен. Удар на Петър Караангелов пък срещна гредата.

Втора лига 10 кръг, понеделник 30 септември  Септември (София) 2:2краен резулат  Лудогорец 2