Лудогорец и ЦСКА завършиха 2:2 в един от най-интересните мачове

...

Лудогорец и ЦСКА завършиха 2:2

Лудогорец и ЦСКА приключиха 2:2 в един от най-интересните мачове от началото на сезона.

Домакините поведоха в резултата в 18-та минута с гол на Кирил Десподов, само че две по-късно Тобиас Хайнц изравни с необикновено осъществяване. До почивката “червените ” направиха цялостен поврат след попадение на Маурисио Гарсес (42), а в 48-та минута Игор Тиаго донесе равенството на “орлите ” с дежурния си гол.

Двубоят ще бъде запомнен и с куп противоречиви обстановки и странни решения на най-хубавия български арбитър в последните години Георги Кабаков.

“Червените ” имаха основателни искания за дузпа при 0:0, а домакините бурно стачкуваха след рухване на Игор Тиаго в наказателното поле на съперника в заключителните минути на мача. Отделно преди първите голове и на двата отбора имаше учредения за нарушавания в офанзива.

В последна сметка двата тима не излъчиха победител и интригата за купата продължава да бъде жива. Предимството въпреки всичко остава за Лудогорец. Три кръга преди края на шампионата “орлите ” имат 78 точки, а 1 повече от ЦСКА.

Източник: skandal.bg