Лудогорец допусна гол в добавеното време и загуби с 2:3

...

Гол в добавеното време изхвърли Лудогорец от младежката ШЛ

Лудогорец позволи гол в добавеното време и загуби с 2:3 при гостуването си на Железничар (Сараево) в среща-реванш от първия кръг на младежката Шампионска лига по футбол. Така разградчани отпаднаха трагично от конкуренцията с общ резултат 3:4, откакто първата среща приключи 1:1.

Семир Дацич откри още в третата минута, само че Ивайло Климентов изравни от фаул четири минути по-късно.
Juniori eljezniara su u okviru revanš susreta UEFA Omladinske Lige prvaka savladali Ludogorets sa 3:2. https://t.co/hCa6qGLGUy
— FK eljezniar (@fkzeljeznicar) October 18, 2017

Босненците отново поведоха с попадение на Айдин Муягич в 54-ата минута, само че четвърт час по-късно Мартин Милков още веднъж изравни, а резултатът 2:2 пращаше Лудогорец напред по правилото за повече маркирани голове на непознат терен.

В третата минута на спомагателното време обаче Харис Хайдаревич вкара за трети път в мрежата на разградчани и Железничар отстрани българите.
The referee ends the second half. Result: 3:2 for eljezniar.#Ludogorets #eljezniar #UYL pic.twitter.com/VvsqAdsJRf