Лоши новини за отбора на Лудогорец долетяха от Италия. Съперникът на

Лоши новини за отбора на Лудогорец долетяха от Италия.
Съперникът на

Милан намира себе си преди мача с Лудогорец

Лоши вести за тима на Лудогорец дохвърчаха от Италия.

Съперникът на разградчани в плейофите на Лига Европа Милан наподобява намира най-хубавата си форма броени дни преди конфликта на " Лудогорец Арена " в четвъртък, откакто разгроми с 4:0 СПАЛ 2013 посред Ферара в мач от 24-ия кръг на Серия " А ".

Младият нападател Патрик Кутроне означи първите два гола, откакто се разписа във втората и 65-ата минути. Бившият капитан на Лацио Лукас Билия в 73-ата минута вкара първия си гол за клуба, а същото стори и друга от летните покупки - Фабио Борини, който оформи крайното 4:0 в 88-ата минута.

Голът беше първи за купения през лятото от Съндърланд нападател.

Така Милан записа четвърта победа в последните си пет мача и терзанията в Разград са изцяло основателни, защото българският първенец няма игрова процедура поради паузата в шампионата.

Източник: offnews.bg