Лос Анджелис отстъпи като домакин на Монтерей с 2:3 на

...

Лос Анджелис с Филип Кръстев в състава си отпадна от турнира за Купата на лигите в САЩ

Лос Анджелис отстъпи като хазаин на Монтерей с 2:3 на четвъртфиналите на шампионата за Купата на Лигите в Съединени американски щати, в която вземат участие тимове от Мейджър Лийг Сокър и мексиканското състезание. Филип Кръстев влезе като запаса в 62-ата минута на мястото на хърватина Стипе Биук.

Тимът от Лос Анджелис поведе с два гола през първото полувреме след тъкмо изпълнена дузпа от Денис Буанга във втората минута и попадение на Матеуш Богуш в 42-ата. Гостите обаче стигнаха до триумфа откакто през второто полувреме се разписаха Серхио Каналес от дузпа в 68-ата минута, автогол на Серхи Паленсия в 80-ата и Рохелио Фунес Мори в 88-ата минута.

В различен мач от шампионата след триумф над Шарлът с 4:0.