Лос Анджелис Лейкърс постигна изненадващо победа срещу Сан Антонио Спърс

...

Лейкърс изненада Сан Антонио

Лос Анджелис Лейкърс реализира изненадващо победа против Сан Антонио Спърс с 93:81 в мач от постоянния сезон в НБА.

Брандън Ингръм вкара 26 точки, а Лонцо Бол прибави 18. " Езерняците " записаха и първи три следващи победи през сезона, само че към момента са надалеч надолу в класирането на Западната Конференция. Спърс е на 2-а позиция в Югозападната дивизия след Хюстън.

Лари Нанс-джуниър означи 14 точки и взе 10 битки, като Лейкърс имаше задатък от 19 точки преди почивката. В четвъртата част отборът се огъна, само че в последна сметка удържа успеха.

ЛаМаркъс Олдридж вкара 15 от всичките си 20 точки през първото полувреме. За гостите не играха Кауи Леонард, Тони Паркър и Дани Грийн.

Клипърс победи Сакраменто със 121:115 като посетител и има 20/21 на 2-ото място в Тихоокеанската дивизия след Голдън Стейт.

Тайрън Уолъс пресече пас в средата на терена, дриблира и заби 10.9 секунди преди края. Клипърс имаше задатък от 14 точки при започване на четвъртата част, а в последна сметка и завоюва.