ЛОС АНДЖЕЛИС (АП) — Тобиас Харис вкара 24 точки, а

...

Джеймс Хардън и Клипърс губят първата си среща с Филаделфия след размяната, 121-107

ЛОС АНДЖЕЛИС (АП) — Тобиас Харис вкара 24 точки, а Тайрис Макси добави 19 от своите 24 през второто полувреме на Филаделфия 76-ърс ' Победа със 121-107 над Джеймс Хардън и Лос Анджелис Клипърс в неделя.

Хардън имаше 12 точки и 14 асистенции в първия си мач против 76ers, откогато напусна Филаделфия предишния ноември. След като означи 0 за 6 при тройки и се подиграваха от дребна, само че шумно аплодираща част от почитателите на Сиксърс в Лос Анджелис, 10-кратният състезател на звездите и MVP за 2018 година ще се върне във Филаделфия с Клипърс в сряда за реванша.

Камерън Пейн имаше връх за сезона от 23 точки с пет тройки за Сиксърс, които се възвърнаха от загубата от Лейкърс в петък, като означиха 18 тройки в едвам четвъртата си победа в 11 мача.

Филаделфия взриви преднина от ранните 17 точки пред Клипс, преди да поеме контрола със серия от 15-2, с цел да отвори четвъртата четвърт, воден от Макси, който стартира постепенно и приключи мощно за втори следващ мач в Ел Ей.