ЛОС АНДЖЕЛИС (AP) — Роби Фабри вкарва два гола, Лукас

...

Фабри вкарва два гола, Ред Уингс побеждават Кингс с 4-3 в дузпи

ЛОС АНДЖЕЛИС (AP) — Роби Фабри вкарва два гола, Лукас Реймънд и Патрик Кейн осъществят в дузпи и Детройт Ред Уингс победиха Лос Анджелис Кингс 4 -3 в четвъртък вечерта.

Вторият мач на Фабри с два гола за сезона оказа помощ на Детройт да прекъсне серия от шест загуби от Лос Анджелис. Джеф Петри също означи за Ред Уингс, а Даниел Спронг направи две асистенции. Алекс Лион направи 40 спасявания.

Адриан Кемпе записа втория си мач с два гола за осем дни, само че това не беше задоволително, защото Кралете изгубиха четвъртата си поредна загуба. Кемп има осем точки в последните шест мача.

Мат Рой означи първия си гол този сезон за Лос Анджелис. Алекс Лафериер и Пиер-Люк Дюбоа асистираха и за двата гола на Кемпе. Дейвид Ритих спря 23 изстрела.

Кемпе сложи Кралете на борда 1:10 в мача, когато вкара шайбата сред краката на Лион начело, откакто получи страховит пас от Лафериер. След това Кемпе изравни 3-всичко в 15:43 на третия интервал с мигновен удар от слота.