ЛОС АНДЖЕЛИС (AP) — ЛеБрон Джеймс имаше 17 точки и

...

ЛеБрон се доближава до 39-ия си рожден ден със 17 точки, 11 асистенции при победата на Лейкърс със 133-112 над Хорнетс

ЛОС АНДЖЕЛИС (AP) — ЛеБрон Джеймс имаше 17 точки и 11 асистенции два дни преди 39-ия си рожден ден, Антъни Дейвис имаше 26 точки и осем битки, а Лос Анджелис Лейкърс изпрати Шарлът Хорнетс до деветата им поредна загуба с победа със 133-112 в четвъртък вечер.

Руи Хачимура вкара 17 точки, а Остин Рийвс имаше 16 за Лейкърс, който завоюва едвам за трети път в девет мача, откогато завоюва встъпителния междусезонен шампионат на НБА преди съвсем три седмици. Лос Анджелис се отдръпна от борещите се Хорнетс с блестяща трета четвърт с 41 точки, водени от Хачимура и Джеймс, които вкараха по 12 точки.

Д'Анджело Ръсел вкара 16 точки, като вкара четири тройки за Лейкърс, в това число 1300-та в кариерата му. След като водеше с точка на полувремето, Лос Анджелис набъбна до преднина от 28 точки при започване на четвъртата част, което разреши на треньора Дарвин Хам да даде отмора на Джеймс и Дейвис за цялата последна четвърт.

Джеймс може да е най-възрастният състезател в НБА, само че той не демонстрира н...