ЛОС АНДЖЕЛИС (AP) — Кики Райс вкара 24 точки, Лорън

...

Кики Райс вкара 24, докато UCLA изпревари Крейтън с 67-63, за да достигне Sweet 16

ЛОС АНДЖЕЛИС (AP) — Кики Райс вкара 24 точки, Лорън Бетс имаше 20 точки и 10 битки, а втората сложена UCLA се събра в второто полувреме за победа с 67-63 над седмата сложена Крейтън във втория кръг на женския NCAA шампионат в понеделник вечерта.

Бруинс (27-6), които изоставаха с 10 точки при започване на трета четвърт, ще се изправи против третия подложен LSU в районен полуфинал на Albany 2 в събота следобяд. Топ поставените Айова и петият Колорадо са в другия полуфинал.

Лорън Дженсън вкара 20 точки, а Морган Мали добави 18 за Блуджейс (26-6).

Крейтън поведе 44-34 при започване на второто полувреме, преди UCLA да отвърне. Бруинс се върнаха в мача със серия 20-7, включваща 11 точки от Райс.

Мачът беше еднакъв на 56-всички след три четвърти, преди Бруинс да вкарат седем следващи гола, с цел да стартират четвъртия като част от серия 9-2.

UCLA се бореше с оф топката на Крейтън екрани и преходна игра през първото полувреме, защото Bluejays съумяха да получат доста л...