ЛОС АНДЖЕЛИС (AP) — Кауай Леонард вкара 29 точки, след

...

Ленърд, Джордж отбелязват по 29, докато Клипърс се събират през четвъртото тримесечие, за да победят Раптърс със 126-120

ЛОС АНДЖЕЛИС (AP) — Кауай Леонард вкара 29 точки, откакто се съгласи на тригодишно удължение на контракта по-рано денем, Пол Джордж добави 29, в това число 15 през четвъртата четвърт, а Лос Анджелис Клипърс се събраха за победа със 126-120 над Торонто Раптърс в сряда вечерта.

Това беше петият път този сезон и на Джордж, и на Леонард минимум 25 точки в същия мач.

Имануел Куикли изпревари Раптърс с 25 точки, Ар Джей Барет добави 24, а Денис Шродер имаше 22, когато Торонто падна в Crypto.Com Arena за втора поредна вечер след една -загуба на точки от Лейкърс във вторник.

На Раптърс липсваше Паскал Сиакам заради конвулсии в гърба. Торонто раздели своите шест мача, откогато закупи Барет и Куикли от Ню Йорк Никс.

Джеймс Хардън (14 точки, 11 асистенции) и Ивица Зубак (12 точки, 11 борби) имаха дабъл-дабъл, до момента в който Клипърс се усъвършенстваха до най-хубавия резултат 15-3 в НБА от 1 декември.

Клипърс изоставаха с 92-89 с оставащи 28 с...