ЛОС АНДЖЕЛИС (AP) — Джеймс Хардън отбеляза 21 от своите

...

Клипърс използват четвърт от 21 точки на Хардън при победа над Уизърдс, но губят Уестбрук заради счупена ръка

ЛОС АНДЖЕЛИС (AP) — Джеймс Хардън означи 21 от своите 28 точки през втората четвърт и Лос Анджелис Клипърс победиха Вашингтон Уизардс 140-115 в петък вечер.

Кауай Леонард добави 27 точки, а Пол Джордж вкара 22 при завръщането си, откакто пропусна два мача заради травма в коляното. Клипърс изгубиха гарда Ръсел Уестбрук през първото полувреме, откакто той счупи лявата си ръка.

Уестбрук, който имаше шест точки и една асистенция за 10 минути от пейката, наподобява получи травмата, пробвайки се да мушка топката надалеч от Джордан Пуул с 10:01 преди края на втория. Уестбрук напусна при оставащи 8:10 във втората четвърт и не се върна.

Кайл Кузма имаше 32 точки, само че Уизардс изгубиха своя 14-и следващ мач. Пул имаше 16, а Дени Авдия се включи с 14 във втората вечер на дуел, откакто падна от Лейкърс в продълженията в четвъртък.

Изигравайки първия си мач, откогато понижиха преднината си от 19 точки в четвъртата четвърт против Лейкърс в сряда, Клипърс изляха ра...